Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsem fakt moc štastná! Víte proč ? Protože jen jsem se vrátila z cyklistického soustředění,čekalo na mě doma velké překvápko,a to v podobě vstupenek na festival Love Planet,kde vystoupí i má nejoblíbenější skupina The Rasmus !! Bydlím v Praze,tak že to na Výstaviště,kde se festival koná mám blízko !Poprvé uvidím naživu The Rasmus !Mám fakt velikou radost !! :-)A neberte to prosím jako "vychloubání nebo že se raduju z "obyčejnýho lístku",ale já mám z něho prostě  fakt RADOST !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

......

(rasmusacka(autorka webu), 30. 8. 2006 18:01)

informace o mně najdeš v rubrice About me,ale je to zatím docela stručné,tak se pokusím i ji časem rozšířit,prostě napsat o sobě i něco víc,než jen jak se jmenuji a tak !Jsem ráda, že se Ti zdám fajn,aspon co se článků týče...:))Asi svůj vlastní web mít nebudš,to by jsi ho asi už dávno napsala..takže vlastně o tobě taky nic nevím :)

.......

(Anna, 27. 8. 2006 14:10)

Jsi moc hodná, děkuju. Hledala jsem tu nějaké informace o tobě a nic. Neuvažovala jsi o tom, že bys sem dala taky něco o sobě. Z článků, které píšeš mi příjdeš moc fajn, tak jsem chtěla o tobě něco vědět. Ale to jen tak. Samozřejmě to je na tobě. Měj se hezky. Pa.

..........

(rasmusacka.cz(autorka webu), 18. 8. 2006 13:33)

jj to já vim taky,jsou prostě nejlepší ! :)fakt ti přeju at se na nějakej jejich koncert dostaneš,páč je to fakt zážitek.... !Taky se měj a zatim čau

...

(Anna, 18. 8. 2006 8:40)

Jo jo, už jsem koukala. Máš to moc pěkný. Je skvělé, že sis to tam užila. O The Rasmus samozřejmě nepochybuju, vím jasně, že jsou skvělý! Tak se měj. Ahoj.

díky !

(rasmusacka.cz(autorka webu), 13. 8. 2006 11:32)

Díky,já to mu také napřed nemohla vůbec uvěřit !Denska je už po festivalu a zároven po zkončení vystoupení The Rasmus,moc se mně to líbilo a ráda si to zas někdy zopakuji,¨jak to tam probíhalo si můžeš přečíst v rubrice "Koncerty" a nebo v "Webmiss" ! určitně se na ně taky někdy dostaneš,přeju ti to,protože je to fakt nezapomenutelný zážitek !

To se máš...

(Anna, 12. 8. 2006 23:25)

Ahoj, gratuluju! To ti moc přeju a zároveň závidím. Já tohle štěstí zatím ještě neměla, ale snad budu mít taky někdy příležitost se na ně podívat. Užij si to! Jinak tvé stránky jsou moc pěkné. Pa.